Tekirova

Nakliyat

0532 169 9402


Türkiye’de 1 genel merkez, 81 il merkez şubeleri var. Tekirova Evden Eve Nakliyat Firmamız, Türkiye genelinde 81 il üzerinde açtığı şubeler vasıtasıyla size daha yakın noktadan hizmet verebilmektedir. Her şubemizin bulunduğu ilçe içindeki müşterilerine yapacağı çalışmalar o bölgeye sunulan indirim oranları ile de farklılık gösterir. Bize bir nakliyat işi yaptıracağınız zaman her il veya ilçe için ayrı-ayrı telefonları aramanıza gerek kalmaması için, merkez telefonlarımızı aradığınızda bulunduğunuz konuma en yakın şubemizin telefonuna yönlendirilirsiniz. Bu sayede tek bir telefonla konumunuza yakın olan şubeyi aramak için bir çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır. "Tekirova Evden Eve Nakliyat Biziz"


Tekirova Nakliye:

Tekirova Nakliyat ile taşındığınızda eşyalarınız sigortalı özel risk sigortası yapılarak güvence altına alınacaktır. Güvenilir, Hızlı, Sigortalı, Asansörlü ve Ekonomik Taşımacılık bu sorunun cevabı aslında. Firmamız Tekirova Evden Eve Nakliyat konusunda lider firma olup Türkiye nakliyat sektöründe ise söz sahibi konumdadır. Tekirova Nakliyat Asansörlü Ev Taşıma şirketleri arasında hatırı sayılır bir yeri olan Tekirova Nakliyat Ekonomik Taşımacılık firması ambalajlama ve taşıma aşamasında yenilikçi sistemleriyle müşteri portföyünü gittikçe geliştirmektedir. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Google'dan nakliyatbiziz.com adresindende bize ulaşabilirsiniz!

0532 169 9402

  • Güvenli Taşımacılık
  • Garantili Hizmet
  • Güler Yüzlü Personel
  • Uygun Fiyat Politikası
  • Müşteri Memnuniyeti 100%
http://nakliyatbiziz.com

Sıkça Sorulan Sorular:Taşıma İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?

Eğer taşınma işlemi şehir içi ise günü birlik olarak nakliyat işlemi gerçekleşir. Eşyanın gideceği yerin mesafesi, yerleştirilecek katın yüksekliği ve oda adedi gibi etkenler de bitim süresi üzerinde zaman farkı yaratmaktadır.


Eşya Ambalajı Hangi Malzemelerle Yapılmaktadır?

Mutfak eşyaları için ezilme, kırılma gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklı koliler; mobilya ve geri kalan eşyalar için iç tarafı karton dış tarafı ise havalı baloncuk modeline sahip naylonlar ve streç kullanılarak paketleme yapılır. Paketleme ve toplama için kullanılan her ürün maximum güvenlik sağlar.


Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklıdır?

Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personele taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.


Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım?

Müşteri ile taşıyıcı firma arasında olmazsa olmazlardandır. Müşteri temsilcileri le gün ve tarih belirlenerek o gün için firma tarafından ekip ve araç ayarlanması yapılır.


Eşyamı Taşımak İçin Nasıl Bir Araç Gönderiyorsunuz?

Eşyalarınız için ön ekspertizde uygun görülen ebatta araç tahsis edilir ve bu araçların yükleme kabinleri günübirlik temizlenerek her türlü pislenmeye karşı muhafaza edilir.